FAQ

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli pomimo wszystkich informacji na stronie, macie pytania – napiszcie do nas bezpośrednio przez formularz kontaktowy w zakładce „Kontakt”.

Proponujemy organizować przyjęcia na nie więcej niż 100 osób (nie wliczając obsługi). W każdym namiocie usiądzie wtedy po 50 osób. Oczywiście, znajdzie się także miejsce na kilka osób więcej, zmniejsza to jednak komfort na parkiecie i w poruszaniu się między stolikami. Jeśli zależy Wam na swobodzie i luźnej przestrzeni w namiotach, proponujemy nie przekraczać liczby ok. 85 gości. 

Przy dobrej pogodzie przestrzeń jest otwarta i łatwiej zorganizować większe wydarzenia, przy deszczu jednak, zsuwamy ścianki zabezpieczające i miejsce jest ograniczone.

 

Czy można zorganizować ślub cywilny?

Tak – miejsce na ceremonię znajduje się w altanie na strefie zielonej. Konieczne jest zorganizowanie ślubu z Urzędem Stanu Cywilnego w Zabierzowie, terminarz dostępny jest w urzędzie pół roku wcześniej. 

 

Czy na miejscu akceptowane są psy?
Nie mamy nic przeciwko temu! Prosimy jednak, aby były pod Waszym nadzorem przez cały czas trwania wydarzenia.

 

Czy są ograniczenia w nagłośnieniu?

Nie narzucamy limitu głośności i nie spotkaliśmy się z problemami związanymi ze zbyt dużym nagłośnieniem. Jesteśmy usytuowani na terenie usługowym, a tuż obok nas nie ma sąsiadów, którym przeszkadza dochodząca muzyka. Posiadamy jednak miernik hałasu i w razie problemów możemy kontrolować jego poziom na granicy działki.

Jak wyglądają przyjęcia w czasie niepogody i deszczu?

Wielokrotnie słyszeliśmy, że są piękne i klimatyczne!

Namioty oraz przestrzeń na parkiecie są zadaszone, tak samo jak dojście do toalet. Przy planowanej ceremonii na strefie zielonej trzeba przygotować jednak gości na niepogodę, miejsce to jest niezadaszone i parasole będą niezbędne. Poza tym, w trakcie deszczu jest u nas piękne światło i klimat.

 

Gdzie można ustawić stół dla usługodawców?

Jeśli nie zmieścicie dodatkowego stołu w namiocie, ustawimy osobny stolik na potrzebną ilość miejsc na tarasie za bufetem.

 

Czy na miejscu są noclegi?

Niestety nie posiadamy miejsc noclegowych na ten moment. Skontaktujcie się jednak z nami, jeśli poszukujecie miejsc noclegowych w okolicy, polecimy Wam także osobę, która niewielkimi busikami może odwieźć gości do pobliskich hoteli.

 

 Jak dbamy o bezpieczeństwo w trakcie przyjęcia?

Ciche Pole jest wynajmowane dla Was na wyłączność, co oznacza, że na czas wydarzenia możecie zamknąć bramę wjazdową. Parking oraz teren dookoła jest objęty monitoringiem. Jeśli chcecie, możecie skorzystać z dodatkowej usługi porządkowej z naszej strony – wtedy przez cały czas trwania wydarzenia, będzie na miejscu ktoś od nas.  

Co w przypadku wysokich temperatur?

Najlepszym zabezpieczeniem na upalne dni, jest planowanie przyjęcia w godzinach późnopopołudniowych. Ze względu na plenerowy charakter miejsca, nie posiadamy klimatyzacji. W momencie, kiedy w namiotach jest za ciepło, podnoszone są ścianki namiotów i ułatwiony jest przepływ powietrza. Samo płótno namiotów nie nagrzewa się więc często pod nim jest chłodniej niż na zewnątrz. W bardzo ciepłe dni mamy także do dyspozycji wodną mgiełkę, którą umiejscawiamy na tarasie.

 

 Czy współpracujemy z firmami cateringowymi?

Tak. Podjęliśmy decyzję o współpracy na wyłączność z firmami, które chcemy Wam polecać.

 Ważne jest dla nas to, aby usługi były realizowane na wysokim poziomie i współgrały z tym, co oferujemy. Ta forma współpracy wiąże się także z większym komfortem dla gości, którzy nie muszą martwić się o szczegóły i sprawy techniczne podczas przygotowań ze strony cateringu. Będące u nas firmy  znają miejsce i wiedzą jak pracować tu na wysokim poziomie.

Zwróćcie się do nas z zapytaniem, jeśli chcecie otrzymać ofertę.

 

Czy można zorganizować mniejsze przyjęcia?

Często pytacie nas o możliwość organizacji chrzcin, wieczorów panieńskich/kawalerskich. Musicie mieć jednak na uwadze to, że wynajmujemy całe miejsce dla jednego klienta, a cena nie jest uzależniona od ilości osób. Jeśli więc oferta Wam odpowiada, możecie zorganizować przyjęcie nawet na kilka osób, a jeśli oczekujecie niższej ceny niż podane w cenniku, skontaktujcie się na około miesiąc przed interesującym Was dniem – wtedy na pewno możemy ustalić cenę indywidualnie!