O nas

 

Jak działamy?

Nasze usługi skupiają się w głównej mierze na wynajmie miejsca pod organizację imprez i wydarzeń okolicznościowych. Udostępniamy miejsce pod organizację spotkań różnego typu, a Państwo zajmują się dobraniem szczegółów we własnym upodobaniu.

Do Państwa dyspozycji staje się na czas wynajmu przestrzeń z parkingiem, tarasem, dwoma namiotami Tipi (wyposażonymi w drewniane stoły oraz krzesła), budynkiem gastronomicznym i toaletami. Styl wydarzenia, oprawa muzyczna, floryści, fotografowie i inni usługodawcy są w zupełności Państwa wyborem i po Państwa stronie. My natomiast z chęcią doradzimy w doborze tych, których znamy. Współpracujemy na wyłączność z firmami cateringowymi, które realizują u nas kompleksowo usługi gastronomiczne.

Jakie jest nasze założenie?

Każdy z nas ma inne wyobrażenie wymarzonego wesela, czy spotkania w gronie najbliższych. Z tego względu chcemy, aby każdy klient miał możliwość samodzielnego wybrania firm, przystrojenia wnętrza namiotów i ustalenia ułożenia obiektów. Sami jednak chętnie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania w zależności od spodziewanej liczby gości.

Dysponujemy również akcesoriami do dekoracji wydarzenia takimi jak: świetlne girlandy, lniane bieżniki, wazony na kwiaty, świeczniki czy meble w stylu rustykalnym. Wszelkie dodatki płatne są dodatkowo.

 

 

Jak wygląda przestrzeń?

Ciche Pole to miejsce stworzone z myślą o tym, aby świętować, bawić się i spotykać z najbliższymi w jak najpiękniejszym, naturalnym otoczeniu. Posiadamy pół hektarową działkę w małej miejscowości w Małopolsce otoczoną przez pola uprawne. Na jej zboczu postawione są dwa 9-cio metrowe namioty Tipi, stworzone na wzór historycznych namiotów Rdzennych Mieszkańców Ameryki Północnej. Tuż obok znajdą Państwo miejsce do wypoczynku pod gołym niebem oraz osobną strefę do zabaw dla najmłodszych. W osobnym budynku umieszczone są toalety oraz zaplecze cateringowe.

 

Jakie imprezy można u nas zorganizować?

Naszym głównym celem było stworzenie miejsca idealnego do organizacji slow wedding – naturalnego, skromnego wesela, w gronie najbliższych, zakończonego przy wschodzie słońca, w towarzystwie płonącego ogniska i gry na gitarze. I dokładnie na to znajdzie się u nas miejsce! Ale nie tylko. Mogą Państwo zorganizować w Cichym Polu komunie, jubileusze, rocznice, spotkania ze znajomymi i spotkania firmowe, warsztaty.

 

Możliwa jest organizacja większych i mniejszych eventów – wszystko zależy od charakteru spotkania. Należy jednak zwrócić uwagę na to, iż główny element – okrągłe namioty Tipi – to dwie oddzielne przestrzenie, ustawione na drewnianym tarasie o powierzchni 300 metrów kwadratowych. Zwrócone są one do siebie drzwiami, między którymi otwarta przestrzeń pozwala na zagospodarowanie jej pod parkiet na świeżym powietrzu. Ułożenie ich jest niezmienne, ale rozmieszczenie gości i poszczególnych elementów odbywa się wedle Państwa upodobań.

 

Możliwości zagospodarowania miejsc dla gości